Tanie taxi osobowe w Warszawie

Kim jesteśmy

Taxi w Warszawie

Jesteśmy innowacyjną i profesjonalną korporacją.
ZAWSZE wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Klientów.
JAKO JEDYNI podajemy dokładny koszt przejazdu już w momencie zamawiania taxi, dzięki czemu unikniesz niemiłych niespodzianek przy płaceniu za kurs.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Tanie taxi w mieście Warszawa można zamówić przez telefon lub aplikację na telefon Android lub iOS

Nasze taksówki dostępne są na terenie całej Warszawy.

Naszym jedynym celem jest zadowolenie Klientów osiągane poprzez dostarczanie usług na najwyższym poziomie w konkurencyjnych cenach. Dynamiczny rozwój firmy pozwala nam iść z duchem czasu i wprowadzać do naszej oferty nowości, bonusy tak, by zawsze dbać o komfort Pasażerów.

Topografia miasta

Nasi kierowcy świetnie orientują się w mieście, co umożliwia sprawne dotarcie do miejsca przeznaczenia.

Wybór samochodu

Nasz oferta umożliwia wybór np. standardowego samochodu do poruszania się po mieście bądź też bardziej dostosowanego do indywidualnych potrzeb Klientów, np. minibus.

Informacje na telefon

Na telefon Klienta wysłany zostanie sms z informacją o numerach samochodu i dokładnej godzinie jego przyjazdu.
Taksi na zamówienie

Nasze samochody

Taxi osobowe

Dla Państwa wygody proponujemy 4 grupy taxi:

standard

Samochody ze standardowym wyposażeniem.

kombi

Samochody o zwiększonej objętości bagażnika.

Comfort

Prestiżowe samochody klasy biznes.

minibus

Klimatyzowane samochody umożliwiające przewóz od 5 do 9 osób.

Nasi kierowcy

Wszyscy nasi kierowcy są profesjonalistami:

01

Mają co najmniej 3-letnie doświadczenie, posiadają zaświadczenie lekarskie o dopuszczeniu do prowadzenia samochodów kategorii B

02

Są odpowiedzialni, punktualni, życzliwi

03

Świetnie znają topografię Warszawy

Taksi - przykładowy samochód

NOWY FORMAT PRZEJAZDÓW

Podróżuj bezpieczniej, szybciej i wygodniej!

22 33 11 999
799 44 9999

Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

W przypadku jakichkolwiek pytań i wątpliwości napisz do nas

PROFESJONALIŚCI W KAŻDYM CALU!

Kontakt

Wyślij e-mail. Wszystkie pola oznaczone gwiazdką * są wymagane.


Jesteśmy młodą korporacją stawiającą na innowacyjne rozwiązania. Za sprawą indywidualnego podejścia do klienta, każdego dnia z naszych usług korzystają mieszkańcy całej Warszawy oraz podróżni. Nieustannie dążymy do perfekcji poprzez doskonalenie umiejętności doświadczonej już kadry. Naszym atutem jest konkurencyjna cena oraz nowatorski system wyceny usługi. Już w chwili zamawiania usługi, jako jedyna firma taksówkarska w Stolicy poinformujemy Cię o całym koszcie transportu.

Wybierając naszą ofertą otrzymujesz tanią taxi, Warszawa oraz jej okolice, dzięki atrakcyjnej cenie jest na wyciągnięcie ręki. Doskonała znajomość topografii miasta wśród naszych pracowników sprawia, iż podróżowanie odbywa się szybko i sprawnie. Co więcej, każdy kierowca posiada minimum 3 letnie doświadczenie w prowadzeniu taksówki oraz umiejętności z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Korzystając z usług OPTiTAXI otrzymujesz możliwość wyboru odpowiedniego dla siebie samochodu. Dysponujemy czterema typami pojazdów: standardowym samochodem, wersją kombi, klasą biznes oraz minibusem.

Jeśli planujesz podróż do zatłoczonych rejonów lub charakterystycznych punktów miasta, wybierz taxi osobową, Warszawa ciągle nie posiada dostatecznej ilości miejsc parkingowych. Nie trać nerwów oraz czasu na poszukiwanie miejsc parkingowych, zadzwoń, a my dostarczymy Cię we wskazane miejsce.

Podróżujesz z dużą grupą znajomych? Jeśli tak - skorzystaj z floty naszych minibusów! Jesteśmy dla Ciebie dostępni od poniedziałku do niedzieli przez 24 godziny. Przykładamy ogromną wagę do komunikacji z klientami. Po złożeniu zamówienia transportu wysyłamy do klienta wiadomość SMS zawierającą numer taksówki oraz godzinę jej przybycia. Wychodzimy naprzeciw wszystkim osobom korzystającym z nowoczesnych technologii poprzez aplikację przeznaczoną urządzenia mobilne „OTaxi - Taksówka Online”. Z jej pomocą bez trudu zamówisz taryfę pod wskazany adres bez konieczności przeszukiwania w przeglądarce internetowej tysiąca odnośników z frazą „taxi Warszawa”. Poszukujesz sprawdzonego i bezpiecznego przewoźnika na terenie Stolicy? Postaw na OPTiTAXI. Zagwarantujemy Ci najlepszą taksi, Warszawa to nasz region działań, dzięki czemu błyskawicznie dotrzesz we skazane miejsce.