Taksówka bagażowa - przeprowadzki Warszawa

Oferujemy szeroki wachlarz usług związanych z transportem bagaży.
Posiadamy w swojej bazie dostęp do wielu różnorodnych samochodów.
Proponujemy usługi na terenie Warszawy, Polski jak i całej Unii Europejskiej.

Usługi bagażowe 

Z chęcią wykonamy usługę transportu bagaży, przywieziemy mebli z takich sklepów jak IKEA, Black Red White albo Agata Mebli. Pomożemy w transporcie materiałów budowlanych ze sklepów Castorama, Leroy Merlin, Bricoman czy innych. Usługi wykonujemy terminowo, uważnie i jak zawsze z ceną znaną z góry.

TARYFA SZCZEGÓŁY Średnie auto Duże auto 
  Opłata początkowa 65 zł 95 zł
I Dzień powszedni, 6:00-22:00 2,50 zł/km 3,50 zł/km
II Dzień powszedni, 22:00-6:00, Soboty, Niedziele i Święta I strefa 3.00 zł/km 4,00 zł/km
III Dzień powszedni, 6:00-22:00, II strefa 3,50 zł/km 4,50 zł/km
IV Dzień powszedni, 22:00-6:00, Soboty, Niedziele i Święta II strefa 5,00 zł/km 6,00 zł/km

 Przejazdy powyżej 100km - trasa liczona jest w dwie strony (kurs powrotny w cenie). 

Pomoc kierowcy +50 zł za godzinę
Pomoc kierowcy + 1 osoba do pomocy +100 zł za godzinę
Pomoc kierowcy + 2 osoby do pomocy +150 zł za godzinę
Postój auta bez pomocy kierowcy + 60 zł za godzinę
 

 

Usługi przeprowadzki

Z przyjemnością wykonamy usługę przeprowadzki, rozkręcimy meble, spakujemy w kartony, zniesiemy, przewieziemy, wniesiemy, rozpakujemy, skręcimy i ustawimy meble. Usługi wykonujemy na terenie Warszawy, województwa mazowieckiego, całej Polski i Europy. 

OPŁATA MINIMALNA CENA ZA KOLEJNĄ 1 min
180 zł (w tym 1 h) 3 zł
W cenie: podstawienie samochodu bagażowego kierowcą i 1 osobą do pomocy, 1 wózek transportowy, zabezpieczenie mebli
W trakcie usługi: ekipa (2 osoby) nosi, skręca, rozkręca, zabezpiecza rzeczy w samochodzie
Opłata za przejazd według cennika usługi bagażowej

 Ceny netto. 

Ceny usług w okresach dużego popytu (Nowy Rok, wydarzenia masowe, załamania pogodowe) mogą wzrosnąć, ale klient niezmienne otrzyma dokładną cenę przed przejazdem.

Czytaj więcej

Taksówka bagażowa Warszawa

Jeśli potrzebujesz przetransportować znaczną ilość rzeczy na terenie Warszawy, mamy dla Ciebie ciekawą propozycję. Oferta taksówki bagażowej cieszy się rosnącą popularnością, jednak mimo to wciąż wiele osób nie zdaje sobie sprawy z jej istnienia. Tymczasem taksówka bagażowa w Warszawie może być najlepszym remedium na wiele problemów, jakie spotykają osoby próbujące przewieźć przedmioty o dużych gabarytach. Firmy przeprowadzkowe często żądają za swoje usługi niebotycznych pieniędzy, co stawia duży znak zapytania nad sensownością takich rozwiązań. Demontaż rzeczy i wykonanie kilkukrotnych kursów prywatnym samochodem również pozostaje wątpliwą opcją w kontekście ekonomicznym. Tanie taxi bagażowe jest zatem propozycją, która jawi się jako optymalny pakiet dla wszystkich zainteresowanych realizacją transportu rzeczy na terenie stolicy i okolic. Kierowcy Opti Taxi nie tylko przewiozą Twoje cenne przedmioty, lecz także zajmą się ich załadunkiem i rozładunkiem w miejscu docelowym. Proces realizacji zamówienia jeszcze nigdy nie był tak prosty. Wystarczy, że skorzystasz z naszej aplikacji, gdzie złożysz odpowiednią dyspozycję. Po podaniu podstawowych parametrów zlecenia, otrzymasz konkretną ofertę cenową. Przewóz bagażu Warszawa uznaje za nieodłączny element miejskiej infrastruktury usługowej. Usługi transportowe są poszukiwane zarówno przez klientów biznesowych, jak i osoby prywatne pozostające w trakcie przeprowadzki. Tanie taxi bagażowe to oferta o profesjonalnym charakterze, przygotowana do radzenia sobie z przewożeniem wielkogabarytowych elementów wyposażenia domu, drogiego sprzętu elektronicznego, ceramiki, czy dzieł sztuki. Nasi kierowcy pomogą odpowiednio zabezpieczyć przedmioty na czas transportu, korzystając z nowoczesnych rozwiązań mocujących i wytrzymałych materiałów ochronnych. Nasze usługi świadczymy w trybie 24/7. Klienci firmy Opti Taxi określają nas jako najtańsze taxi bagażowe. Warszawa obfituje w wyzwania dla firm oferujących swoje usługi transportowe. Większość z nich skupia się wokół sporego natężenia ruchu, co wydłuża czas przejazdu po najbardziej zatłoczonych ulicach. Doskonale rozumiemy wartość czasu i szanujemy podjęte zobowiązanie. Nasi kierowcy wykazują się doskonałą znajomością topografii miejskich arterii i uliczek, co pozwala im skuteczniej omijać korki i dotrzeć do wskazanej lokalizacji w przewidzianym terminie. Od pakietu usługowego znanego jako taksówka bagażowa Warszawa wymaga przede wszystkim transparentności, bezpieczeństwa i szybkości działania. Opti Taxi z nawiązką spełnia te postulaty, które stanowią filary naszej oferty. Dzięki temu możemy być dumni z renomy, jaką zdobyły nasze taksówki bagażowe. Warszawa tanio skóry nie sprzeda i nieustannie dostarcza nam nowych wyzwań. Jesteśmy przygotowani na wszelkie ewentualności, a pojazdy transportowe Opti Taxi cechują się niezawodnością i pełnym przygotowaniem technicznym.

Taksówka bagażowa Warszawa – do kogo kierujemy naszą ofertę?

Przewóz bagażu w Warszawie dotychczas realizowany był wyłącznie przez wielkie firmy przeprowadzkowe, których model biznesowy wymuszał dyktowanie wysokich cen. Co więcej, znalezienie terminu wykonania usługi często wymagało od klienta kilkudniowego oczekiwania na przyjazd kierowcy. Opti Taxi Bagażowe Warszawa odwraca ten trend o 180 stopni, proponując tanie usługi przewozowe i błyskawiczne terminy realizacji. Naszą ofertę przeznaczyliśmy dla każdego, kto potrzebuje przewieźć różnego rodzaju przedmioty w dowolne miejsce w stolicy. Warto jednak mieć na uwadze, że taxi bagażowe w Warszawie nie świadczy jedynie usług przeprowadzkowych. Dla usługi, jaką jest przyjeżdżająca pod Twój dom taksówka bagażowa Warszawa dostarcza nieograniczonych możliwości rozwoju. W gronie naszych klientów bardzo często znajdują się osoby potrzebujące transportu nietypowych rzeczy na lotnisko. Przewiezienie roweru komunikacją autobusową lub zwykłą taksówką przeważnie okazuje się niemożliwe. Z nami zrealizujesz nawet takie cele, a do finalizacji zamówienia potrzebujesz jedynie ustawienia odpowiednich parametrów w aplikacji. Dla kierowców obsługujących pojazdy określane ogólnie jako taksówka bagażowa Warszawa nie ma żadnych tajemnic. Przewóz bagażu w Warszawie wykonujemy z poszanowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa, mając na uwadze ogromną wartość transportowanych przedmiotów.

W naszej ofercie Taxi Bagażowe Warszawa – cennik zasługuje na osobną wzmiankę. Plasujemy się jako alternatywa dla firm przeprowadzkowych, działając znacznie szybciej i oferując lepsze pakiety cenowe. Tanie przeprowadzki w Warszawie świadczone przez Opti Taxi to świetna propozycja dla studentów, którzy dość często zmieniają swoje miejsce zamieszkania. Zamiast wydzwaniać do znajomych i organizować peleton kilku samochodów do przewiezienia rzeczy z mieszkania, zachęcamy do skosztowania wygody gwarantowanej dzięki pracy naszych kierowców. Proponujemy profesjonalnie przygotowane taksówki bagażowe. Warszawa tanio i skutecznie? Tak, dzięki Opti Taxi to możliwe! Budżetowy przewóz rzeczy w stolicy staje się faktem dla osób, które zdecydują się skorzystać z naszej usługi Taxi Bagażowe Warszawa.

Taxi bagażowe Warszawa cennik

Poszukujesz najbardziej ekonomicznej usługi przewozu rzeczy po Warszawie? Zależy Ci na krótkich terminach realizacji, jednak nie chcesz wydać majątku na firmę przeprowadzkową? Opti Taxi to doskonały wybór dla każdego, komu nie jest obojętny odpływ gotówki z portfela. Ceny usług w Warszawie szybują do góry, czemu staramy się skutecznie przeciwstawiać. Dzięki usługom świadczonym przez Opti Taxi Bagażowe, Warszawa może stać się jeszcze bardziej przyjaznym miejscem dla studentów lub mieszkańców zmagających się z wyzwaniami przeprowadzki. Stworzyliśmy cennik przewozu rzeczy, personalizowany pod kątem licznych parametrów zlecenia. Co więcej, cenę transportu poznasz już w momencie składania zamówienia. Niezależnie od tego, czy chcesz z nami przetransportować sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, meble, rowery, lub bagaż turystyczny, przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę. Taxi bagażowe Warszawa cennik – stolica przyzwyczaiła obywateli do wygórowanych kosztów życia, dlatego nie dziwią nas te słowa wpisywane tak często w popularnych wyszukiwarkach. Opti Taxi czyni przewóz bagażu w Warszawie łatwiejszym i tańszym, zachowując przy tym ten sam poziom komfortu.

Najtańsza taxi bagażowe Warszawa

Taxi bagażowe Warszawa – oferta dla każdego, kto ceni sobie wygodę, oszczędność czasu i niski koszt usługi. Od firm proponujących przewóz bagażu Warszawa i lokalni klienci oczekują połączenia wysokiej jakości usługi z konkurencyjnym cennikiem. Opti Taxi wprowadza te oczekiwania w życie, ciesząc się nieposzlakowaną opinią jako najtańsze taxi bagażowe Warszawa jest głównym miejscem naszej działalności, jednak bez problemu przewieziemy Twoje rzeczy również do okolicznych miast, takich jak Piaseczno, Józefów, czy Legionowo. Zachęcamy do skorzystania z aplikacji Opti Taxi, która sama w sobie stanowi cenne narzędzie dla klientów. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i niestandardowe zlecenia. Opti Taxi to firma z tradycjami, gdzie usługi taxi bagażowego w Warszawie osiągają nowy poziom jakości i personalizacji względem potrzeb rozmaitych grup klientów.