Zostań kierowcą taxi w OPTI

Zapraszamy do współpracy Kierowców taxi.

Można z nami współpracować bez oklejania samochodu logotypem Opti, można z nami również współpracować będąc oklejonym w innych korporacjach.

Oklejenie w Opti daje natomiast priorytet w zleceniach oraz inne profity.

Posiadasz:

  • własny samochód
  • prawa jazdy kat. B
  • telefon z systemem Android
 

Oferujemy:

  • luźny grafik. Ty decydujesz kiedy i jak długo jeździsz!
  • atrakcyjny system rozliczeń
  • brak bazy
  • większość zleceń gotówkowych 

 

536 316 570 (od 10.00 do 18.00 w dni robocze)

Rejestracja zdalna: praca.optitaxi.pl

Aplikacja kierowcy pod linkiem: http://m.taxi123.pl/ (należy przytrzymać link i otworzyć w nowej karcie) 

Dla kierowcy

Czytaj więcej

Kierowca Taxi Warszawa – dołącz do Opti Taxi!

Poszukujesz dodatkowego zajęcia? A może chcesz zarabiać jako taksówkarz? Praca kierowcy taxi w Warszawie już na Ciebie czeka! Dołącz do naszego zespołu i sprawdź, jak wiele możesz zyskać, jeżdżąc dla nas! Proponujemy zatrudnienie osobom z własnymi samochodami, potrafiącym sprawnie poruszać się po stolicy oraz ceniącym sobie niezależność. Aplikuj już dziś i dołącz do najczęściej wybieranej firmy taksówkarskiej z nowoczesną aplikacją mobilną i elastycznym grafikiem.

Praca z własnym samochodem – jasne zasady i elastyczne warunki

Nie jesteśmy kolejną korporacją taksówkarską, która swoim pracownikom narzuca dosłownie wszystko – od obowiązku oklejania aut poprzez limity kursów aż po godziny za kółkiem. Jeśli masz własny samochód i chcesz jeździć jako kierowca taxi w Warszawie, nasza propozycja jest właśnie dla Ciebie. Możesz mieć pewność, że nigdy nie narzucimy Ci minimalnej liczby godzin pracy za kierownicą – u nas to Ty decydujesz, ile i jak często chcesz jeździć.

Co zyskujesz, jeżdżąc dla Opti Taxi w Warszawie?

W Opti jesteśmy otwarci zarówno na osoby z własnym samochodem, które poszukują zajęcia na 8 godzin dziennie przez 5 dni w tygodniu, jak i na wszystkich tych, którzy jazdę na taksówce traktują jako dodatkowe lub dorywcze zajęcie. Mamy jasny system premiowania oraz atrakcyjne zasady rozliczeń, a zdecydowana większość zleceń ma u nas charakter gotówkowy. Zasięg naszych usług obejmuje nie tylko całą stolicę, ale także wiele podwarszawskich miejscowości, dzięki czemu możemy zagwarantować Ci stały dostęp do atrakcyjnych kursów. Jeśli interesuje Cię praca jako kierowca taxi w Warszawie i spełniasz nasze wymogi, możesz natychmiast zacząć jeździć dla naszej firmy!

Czego oczekujemy od kierowców taxi?

Jedyne, czego potrzebujesz, to własny samochód z licencją, telefon z systemem Android oraz prawo jazdy kategorii B. Smartfon będzie Ci niezbędny do obsługi aplikacji mobilnej, służącej do zamawiania przewozów. Pamiętaj, że współpracując z nami, możesz liczyć na pełne wsparcie z naszej strony. Jeśli zdecydujesz się na oklejenie pojazdu, otrzymasz od nas niezbędne materiały, które pozwolą Ci wykonać kompleksową identyfikację wizualną, zgodną z polityką marketingową Opti Taxi. Dodatkową zaletą pracy oznakowanym swoim samochodem jest pierwszeństwo kierowcy w kolejce do atrakcyjnych zleceń i kursów zarówno po mieście, jak i poza Warszawą.

Praca na taksówce w Warszawie – najczęściej zadawane pytania

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, jak wygląda kierowanie taksówką w stolicy? Zapoznaj się z listą najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi dotyczących pracy na taxi z własnym samochodem!

Czy praca dla Opti Taxi wymaga licencji?

Aby móc współpracować z Opti, musisz uzyskać wypis z licencji na własny samochód, którym będziesz wykonywać usługi przewozowe. Dla kandydatów do pracy mamy przygotowane różne możliwości wsparcia, w tym pomoc w uzyskaniu dokumentów niezbędnych do realizacji przewozów w naszej firmie.

Nie mam własnego samochodu. Czy mimo to mogę jeździć na taksówce?

Nie podsiadasz swojego auta? To również nie problem! U nas możliwa jest zarówno praca z własnym samochodem, jak i bez niego. Na dogodnych warunkach możemy zaproponować Ci wynajem wozu od jednego ze współpracujących z nami partnerów. Pojazd będzie już w pełni wyposażony oraz przygotowany do wykonywania przewozów pasażerskich.

Jak wygląda procedura rekrutacyjna?

Po przesłaniu aplikacji otrzymasz informację na temat kompletu niezbędnych dokumentów, które musisz nam dostarczyć. Następnymi krokami będą utworzenie konta w naszej aplikacji oraz przeprowadzenie niezbędnych szkoleń z obsługi systemu i taksometru w samochodzie. Po ich odbyciu możesz zaczynać pracę jako kierowca taxi. Dokładamy wszelkich starań, by cała procedura przebiegała sprawnie i bezproblemowo.

Mam drugi etat lub studiuję – czy pogodzę to z pracą na Taxi w Warszawie?

U nas to Ty decydujesz, ile chcesz jeździć! Nie narzucamy limitów, dzięki czemu bez trudu połączysz pracę kierowcy taxi w Warszawie ze studiami, życiem osobistym, drugim etatem lub prowadzeniem własnej działalności gospodarczej.

Ile kursów dziennie/miesięcznie muszę wykonywać?

Nasz grafik jest w pełni elastyczny, a dzienna, tygodniowa lub miesięczna liczba wykonanych przewozów zależą wyłącznie od kierowcy. Im częściej jeździsz, tym więcej zarabiasz – bez ukrytych opłat i kruczków prawnych.

Taxi w Warszawie – najlepszy sposób na szybkie poruszanie się po mieście

Jak przystało na stolicę dużego europejskiego państwa, Warszawa jest miastem rozwijającym się z ogromną dynamiką. To z kolei wiąże się ze wzmożonym ruchem i ogromną liczbą samochodów na najpopularniejszych ulicach. Zakorkowane arterie w godzinach porannego i popołudniowego szczytu to stały element stołecznego krajobrazu. Nie dziwi więc fakt, że tak wiele osób wybiera taxi jako szybszą i znacznie bardziej komfortową alternatywę dla komunikacji miejskiej, a często również dla prywatnych aut. Praca jako kierowca z własnym samochodem to gwarancja regularnych kursów i stałego, atrakcyjnego dochodu, o czym przekonasz się, współpracując z Opti Taxi. Wyślij swoją aplikację już dziś!