Pomoc drogowa

Usługi pomocy drogowej na terenie Warszawy i okolic  

 

TARYFA SZCZEGÓŁY OPŁATA
POCZĄTKOWA
CENA zł/km
I Dzień powszedni, 8:00-18:00, I strefa TAXI 130 zł  2,50 zł
II Dzień powszedni, 18:00-8:00, Soboty, Niedziele i Święta I strefa TAXI 170 zł  2,50 zł
III Dzień powszedni, 8:00-18:00, II strefa TAXI 170 zł 5,40 zł
IV Dzień powszedni, 18:00-8:00, Soboty, Niedziele i Święta II strefa 170 zł 5,40 zł

 

 

Czas oczekiwania  +50 zł za godzinę
Holowanie auta z unieruchomionym kołem +50 zł za każde koło
Uruchomienie samochodu  41 zł 
 Wymiana koła / pompowanie   36 zł
Dowóz paliwa   46 zł 

 Uwaga! Wycena usługi podana przy zamówieniu oparta jest o opis klienta i może ulec zmianie w rzeczywistej weryfikacji zastanej sytuacji. 

Ceny usług w okresach dużego popytu (Nowy Rok, wydarzenia masowe, załamania pogodowe) mogą wzrosnąć, ale klient niezmienne otrzyma dokładną cenę przed przejazdem.

Szybka pomoc drogowa w Warszawie

Zepsuł Ci się samochód na drodze i potrzebujesz holowania? A może skończyła Ci się benzyna w baku i interesuje Cię dowóz paliwa w Warszawie lub okolicach? W takich przypadkach przyda Ci się profesjonalna pomoc drogowa. Opti Taxi gwarantuje szybki przyjazd na miejsce i skuteczną pomoc w problemach z pojazdem. Jesteśmy dostępni przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, również w święta, weekendy i dni wolne od pracy. Gwarantujemy efektywne, niedrogie i błyskawiczne holowanie pojazdu przez taxi, odpalenie samochodu, drobne naprawy i dowóz paliwa. Działamy na terenie stolicy i okolicznych miejscowości.

czytaj więcej

Podczas zgłoszenia telefonicznego nasz konsultant ustali miejsce zdarzenia i skalę problemu, a następnie od razu wyśle pomoc. Gwarantujemy natychmiastową reakcję na zgłoszenie oraz punktualny dojazd na miejsce. Zapewniamy ponadto profesjonalną obsługę na miejscu zdarzenia. Dysponujemy odpowiednimi pojazdami, narzędziami i umiejętnościami, co pozwala nam na skuteczne zrealizowanie każdego zlecenia. Do każdego zgłoszenia i klienta podchodzimy indywidualnie. Dokładnie sprawdzamy, czy usterkę można usunąć na miejscu lub uruchomić auto. Jeśli nie jest to możliwe, holujemy pojazd we wskazane przez klienta miejsca, np. na parking, do garażu albo warsztatu. Udzielamy też profesjonalnych porad dotyczących możliwych przyczyn usterek.

Niezawodne odpalanie samochodu – Warszawa i okolice

Nie możesz uruchomić swojego samochodu, a pilnie potrzebujesz pojechać na ważne spotkanie, do pracy albo odebrać dziecko z przedszkola? Najczęstszą przyczyną rozładowania akumulatora jest niezgaszenie świateł lub zła kondycja baterii, która zazwyczaj daje o sobie znać w mroźne dni. W takich przypadkach pomoże Ci Opti Taxi. Odpalanie auta przez naszych pracowników jest szybkie i skuteczne. Skontaktuj się z nami, a nasz najbliższy kierowca przyjedzie i pomoże Ci uruchomić pojazd. Odpalanie samochodu z kabli w Warszawie przez kompetentnego specjalistę trwa kilka minut. Po tym czasie możesz ruszać dalej.

Nasi kierowcy posiadają kable rozruchowe i inne urządzenia do awaryjnego uruchomienia auta. Mogłoby się wydawać, że usługa odpalania samochodu nie jest skomplikowana i można ją przeprowadzić samodzielnie. Ale czy wiesz, gdzie najpierw podłączyć przewody – do akumulatora biorcy, czy dawcy? Czy trzeba zrobić to na odpalonym, czy zgaszonym silniku? Nie musisz się na tym znać – wystarczy, że zaufasz specjalistom z Opti Taxi. Odpalanie z kabli to usługa bardzo często wykonywana przez naszych kierowców. Doświadczenie i wiedza dają pewność profesjonalizmu, skuteczności i bezpieczeństwa działania – wszystkie czynności wykonujemy z precyzją, bez szkód dla pojazdu.

Dysponujemy wysokiej jakości kablami do akumulatora o optymalnej grubości i z dobrej klasy zaczepami. Tanie produkty dostępne na stacjach benzynowych mogą szybciej się spalić, niż naładować baterię. Decydując się na skorzystanie z naszych usług, masz pewność, że odpalenie auta przewodami wykonamy z użyciem wyłącznie fachowego sprzętu.

Bezpieczne holowanie samochodu – Warszawa

Twoje auto odmówiło posłuszeństwa i nie chce jechać dalej? Zawsze możesz na nas liczyć. Zamiast tracić czas na wynajem autolawety i płacić wysokie koszty za dojazd np. do warsztatu samochodowego, skorzystaj z naszych usług. Oferujemy sprawne i bezpieczne holowanie samochodu w Warszawie i okolicach we wskazane przez Ciebie miejsce. W zależności od Twoich wymagań przetransportujemy pojazd na parking, pod Twój dom, do serwisu motoryzacyjnego lub w dowolne inne miejsce.

Dysponujemy flotą pojazdów odpowiednio przygotowanych do holowania i spełniających odpowiednie wymagania techniczne. Nasze taksówki są wyposażone w niezawodne haki holownicze. Mają mocne silniki, dzięki czemu jesteśmy w stanie bezpiecznie i sprawnie przewieźć nawet duże pojazdy. Przyjeżdżamy na miejsce doskonale przygotowani. Posiadamy wszystko, co niezbędne do transportu pojazdów: linki holownicze o odpowiedniej długości i wytrzymałości dostosowanej do masy transportowanej maszyny, sztywny hol i trójkąty ostrzegawcze. Dzięki temu masz pewność, że holowanie auta w Warszawie odbędzie się w profesjonalny, skuteczny i bezpieczny sposób.

Holowanie wymaga odpowiedniego działania nie tylko po stronie holującego, ale też kierowcy uszkodzonego pojazdu. Jeśli nigdy jeszcze nie przytrafiła Ci się podobna sytuacja, nie obawiaj się – udzielimy Ci niezbędnych wskazówek dotyczących właściwego zachowania za kierownicą podczas jazdy. Dzięki temu współpraca przebiegnie w pełni bezpieczny i skuteczny sposób, co pozwoli Ci w krótkim czasie cieszyć się przetransportowanym w miejsce docelowe pojazdem.

Dowóz paliwa w Warszawie z Opti Taxi

Skończyło Ci się paliwo na drodze? Takie sytuacje mogą zdarzyć się każdemu. Nie zawsze wynikają z roztargnienia kierowcy. Niekiedy przyczyną może być awaria czujników, które nie wskazują, że materiał opałowy się kończy, a czasem nawet kradzież benzyny przez złodzieja podczas postoju. Niezależnie od powodów awarii, Opti Taxi zawsze Ci pomoże. Nie musisz tracić czasu na szukanie najbliższej stacji benzynowej, aby napełnić kanister i powrócić do zatrzymanego pojazdu. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a nasz kierowca błyskawicznie dowiezie Ci paliwo.

Dzięki naszej pomocy nie musisz zostawiać swojego auta w przypadkowym miejscu. To niebezpieczna sytuacja – kiedy Ty wybierzesz się na poszukiwanie diesla czy benzyny, Twój pojazd może być narażony na poważniejsze zagrożenia. Dowóz paliwa przez nasze taxi to najlepsze rozwiązanie, gdy potrzebujesz szybko uzupełnić bak i wyruszyć w dalszą drogę. Jest też niezastąpione, gdy wraz z Tobą w pojeździe podróżuje dziecko, którego nie możesz zostawić samego w wozie, a jednocześnie nie chcesz zabierać ze sobą w drogę do stacji benzynowej.

Zapewniamy dowóz paliwa na terenie Warszawy i w okolicach. Gwarantujemy dojazd na miejsce o każdej porze dnia i nocy. Z nami nie musisz martwić się o czas trwania problemu, ponieważ działamy bardzo szybko. Nasz kierowca będzie u Ciebie nawet w ciągu kilkunastu minut od kontaktu telefonicznego. Napełni zbiornik wystarczająco, abyś mógł bezpiecznie i komfortowo dotrzeć do najbliższej stacji.