Reklama na taksówkach Opti Taxi

Oferta miejsca reklamowego na samochodach taxi w Warszawie

Reklama na samochodach Taxi to prosta i efektywna forma prezentowania swojej firmy.

Taksówki każdego dnia przemierzają setki kilometrów i przewożą dziesiątki pasażerów w centrum miasta. Dzieki dużej mobilności i widoczności, baner na samochodzie trafia do szerokiego grona odbiorców. Taksówkarz z reklamą pojawia się wszedzie tam gdzie tradycyjna reklama jest albo nie możliwa, albo bardzo kosztowna. 

Oferta dotyczy miejsca reklamowego na tylnej szybie taksówki OPTI. Duża liczba aut współpracujących z OPTI, obługa tysięcy zleceń i operowanie na terenie całej aglomeracji Warszawskiej pozwala dotrzeć do szerokiego grona odbiorców.
 
Nasze atuty to: 
  • ponad 200 samochodów posiadających logo OPTI i dostępnych pod reklamę w Warszawie
  • niska cena - 150 zł netto/samochód/miesiąc
  • możliwość dostosowania oferty do Twoich oczekiwań - współpraca od 10 oklejonych samochód

 

Zapraszamy do kontaktu w sprawie oferty mailowo pod adresem: [email protected]

Czytaj więcej

Zewnętrzne formy reklamy przeżywają obecnie renesans swojej popularności. Przedsiębiorcy dostrzegają niezaprzeczalną skuteczność reklamy, jaka zawsze pozostaje na swoim miejscu i wpływa na świadomość przechodniów. Jednak ogromne ceny powierzchni reklamowej w pobliżu głównych arterii miejskich znacznie ograniczają dostępność reklamy wielkoformatowej. W tym kontekście reklama na taksówkach jawi się jako doskonała alternatywa dla wielkich reklam banerowych.

Reklama na taxi zyskuje na znaczeniu. Firmy zainteresowane dotarciem z komunikatem marketingowym do jak największej grupy odbiorców bardzo cenią sobie powierzchnię pojazdu taksówkarskiego. Za niewielki ułamek ceny baneru możesz zapewnić wielotygodniową ekspozycję swojego loga na terenie całego miasta. Reklama taxi nie generuje tradycyjnych ograniczeń przestrzennych. Nie musisz martwić się o gigantyczne wydruki, które kosztują krocie.

Taksówka porusza się w centrum wydarzeń. Pojazdy Opti Taxi pokonują dziennie setki kilometrów po Warszawie. Umieszczając reklamę na samochodach Opti Taxi, zyskujesz trwały nośnik, na którym bez problemu zmieścisz najważniejsze informacje o Twojej firmie. Reklama w taksówkach spełnia swoje funkcje zawsze wtedy, gdy pojazd wyrusza w trasę. Okleina z wytrzymałej folii pozostaje odporna na czynniki atmosferyczne, zachowując swój pierwotny wygląd w całym okresie eksploatacji.

Reklama w taxi – Opti Taxi

Proponujemy umieszczenie na naszych autach dowolnej reklamy. Udostępniamy przestrzeń taksówki do oklejenia elementami graficznymi, dzięki którym przyciągniesz do swojej firmy dodatkowych klientów. Reklama w taxi będzie zawsze z nami, w całym okresie obowiązywania umowy. Flota pojazdów Opti Taxi każdego dnia realizuje dziesiątki zleceń, co przekłada się na atrakcyjność proponowanej tutaj reklamy samochodowej.

Reklama na taksówkach naszej firmy przybiera formę stałej promocji marki. Efekty widać już po kilku pierwszych tygodniach stosowania. Przedsiębiorcy, którzy zdecydowali się nawiązać z nami współpracę, podkreślają efektywność reklamy w taxi z punktu widzenia wzrostu dochodów i ograniczania kosztów marketingowych. Reklama taxi nigdy nie zrujnuje Twojego budżetu. Posiadamy korzystne pakiety cenowe, czym zdecydowanie wyróżniamy się spośród innych ofert na rynku.

W Opti Taxi przyjęliśmy wieloaspektowy model działalności. Dostrzegamy ogromny potencjał, jaki kryje w sobie reklama na taxi. Rynek warszawski obfituje w firmy, które mają duży problem z wybiciem się spośród konkurencji. Tego typu podmioty szczególnie mocno potrzebują tanich i skutecznych metod poprawy rozpoznawalności marki. Dla usługi, jaką jest reklama na taksówkach, cennik nigdy nie powinien okazać się przytłaczający dla przedsiębiorcy. W Opti Taxi dołożyliśmy wszelkich starań, aby Twoje cele promocyjne dały się pogodzić z uwarunkowaniami budżetowymi.

Reklama w taksówkach – co powinna zawierać reklama na taxi?

Aby reklama w taksówkach okazała się trafioną inwestycją, należy zadbać o odpowiedni komunikat umieszczony w atrakcyjnej grafice. To zadanie dla projektantów nośników reklamy, którzy solidnie wykonują powierzone im zadania. Opti Taxi to firma taksówkarska w Warszawie, która ma za sobą owocną współpracę z firmami z pełnego przekroju dziedzin gospodarki. Dlatego możemy zaproponować kilka sugestii, jakie pomogą zwiększyć skuteczność przekazu.

Przede wszystkim pamiętaj o eleganckiej kompozycji loga i nazwy firmy, które powinny jako pierwsze docierać do świadomości odbiorców. Unikaj stosowania wymyślnych czcionek, zadbaj o właściwy kontrast między tekstem a innymi elementami graficznymi. Reklama w taxi nie daje dużo czasu na zapoznanie się z komunikatem. Dlatego przechodnie muszą błyskawicznie odczytać informacje na reklamie. Pamiętaj także o podaniu danych kontaktowych lub adresu strony internetowej. Czytelność i atrakcyjność wizualna – oto filary doskonałej reklamy na taksówkach.

Zewnętrzna reklama taxi – dlaczego warto?

Jesteśmy przekonani, że reklama na taksówce Opti Taxi będzie doskonałym uzupełnieniem Twoich wysiłków marketingowych. Jeśli interesuje Cię nasza reklama na taksówkach, cennik poznasz po skontaktowaniu się ze specjalistami Opti Taxi. Zapewniamy konkurencyjne ceny, jakich na próżno szukać u konkurencji. Opti Taxi w Warszawie to nowoczesne przedsiębiorstwo przewozowe. Specjalizujemy się w transporcie osób; działamy również jako kurier miejski w stolicy. Reklama umieszczona na naszych pojazdach zawsze będzie w ruchu, przemieszczając się po najbardziej uczęszczanych arteriach Warszawy.

Zapraszamy do kontaktu. Wspólnie ustalimy zakres usługi na reklamę taxi, dzięki czemu znacznie zwiększysz swoje lokalne wpływy.